Reclamatie ae.

Locked
grizzLY
Member
Member

Reclamatie ae.

Post by grizzLY » Fri Oct 05, 2018 3:48 pm

Nick in joc: nohandz # DanT3F00.

Nick-ul adminului pe care-l reclami: ae

Data(ziua/ora/minutul-aprox.):05.10.2018 / 6:40 PM

Durata banarii (daca este cazul) : 120 minute

Motivul: " invata sa vorbesti cu mine "

Dovezi: https://imgur.com/a/U74nU7H

Vreau sa vad si eu care parte din regulament nu am respectat-o. L-am mai citit odata in caz de orice. Din ce am citit, nu am gresit cu nimic, din contra, tu incepi sa imi vorbesti cu " diminutive " . De cand pana cand ne permitem ? Si de ce sunt eu obligat sa " stiu sa vorbesc " cu ae de pe hns.legendz.ro ? Cine esti tu ? Esti admin, bun, nu te-am jignit, nu am folosit acele " diminutive " ale tale, tu te bagi in seama si vrei sa ne batem, rautate mica :)) . Atat am avut de spus. Poate se raspunde in mai putin de 2 luni :)

gazanu
Member
Member
Nick CS: ae.

Re: Reclamatie ae.

Post by gazanu » Sun Oct 14, 2018 12:14 pm

cat timp o dai la sictir si aroganta cu mine sau cu orice alt manager sau owner ai sa primesti pedepse de genul si hai sa ti explic de ce. avem gradul pe care l avem cu un motiv. si nu cerem mult, doar niste respect. in momentul in care tu nici macar respectul ala nu l oferi si te iei in gura si o dai pe-o aroganta de printisor asteapta-te la pedepse. ca nu e nimeni obligat sa te suporte ;) data viitoare fă demo, ss-urile alea sigur nu contin toata conversatia. si sincer sa-ti zic nu-mi permit sa tin minte toate conversatiile cu copii frustrati de pe cs ca-s multe tare. ss-urile tale nu acopera tot. Și scuză-mă amice dacă te-am ofensat prin "pulica" . nu stiam ca jucam cu copilasi pe server. nu stiu daca ai observat dar pe server e baieteala. daca tu esti bambilici si ti faci coronite de flori si ti pui efecte cu buze mari pe snapchat anunta-ne si pe noi ca sa te tratam ca atare . :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

grizzLY
Member
Member

Post by grizzLY » Sun Oct 14, 2018 12:25 pm

Hai sa le luam pe rand :
1. E un regulament aici si trebuie respectat. Eu l-am respectat, si tu trebuie sa o faci, ca nici eu nu sunt obligat sa iti accept tie suferintele.
2. Exista consola, cine are acces la consola, se poate uita la datele mentionate mai sus ( ora / mapa etc ) si sa vada care a fost conversatia.
3. Nu ai ss-uri / demo impotriva mea ? E ban pe degeaba. Din ce stiu, orice ban trebuie sa aiba si o dovada, oricat de mica.
4. Baietel esti cu cine iti permiti tu, afara, nu pe server. Daca doar pe net o dai in baieteala, ca ma bati ca etc, e clar. ( asa ca offtopic ca toti sunteti baietei duri )
5. Sunt arogant cu cine merita asta. De ce sunt cu tine arogant si cu altii nu sunt ( abbe , unl1 , dark one etc ) ? Ca ei stiu sa se comporte si au respectul meu, nu suntem toti asa de duri ca tine pe internet. Data viitoare daca vrei respect, ofera-l si tu, ca eu nu te-am luat cu diminutive.

P.S.: Ce te intereseaza ce dau eu pe snap ? Si de ce o dai in offtopic ? Sau nu ai alte argumente impotriva mea ? :(

Next time exprima-ti frustrarile in alta parte. Nu ne intereseaza ca nu esti bagat in seama, "baietas". Atat am avut de spus. Ban-ul este pe degeaba, neavand probe impotriva mea.

O zi / seara frumoasa.

grizzLY
Member
Member

Post by grizzLY » Thu Oct 18, 2018 12:49 pm

Continuare reclamatie ( aparent nu se uita nimeni aici, deci nu are rost sa mai deschid un topic ) :

Pozele zic tot. Ce nu se vede, fiindca am primit ban instant, e ca am zis " nu vorbesc cu t4rfe azi " ceea ce imi asum. Tu nu o sa stii niciodata ce inseamna sa iti asumi ceva, esti prea pizda sa recunosti orice ai face. Te numesti baiat ? Imi zici tu mie ca e baietie pe server ? Nici acolo nu e, nu esti in stare sa iti asumi cand calci gresit, de aia te-am numit " tarfa ". Obisnuieste-te cu ideea ca asta esti, tarfo :) . Aparent el are voie sa ma ia cu "diminutive" iar eu daca il fac prostituata ( fiindca asta e , prostituata serverului ) primesc ban permanent. Big up, se joaca hns toti mucosii cu net de la parinti. :) De aia va jucati cu 2 playeri si aia sunt Small care cand ma vede vrea sa fiu neaparat la el in echipa si admini ca ea, care nu e in stare sa poarte o conversatie fara sa injure, virginica.

P.S.: Primul kick a fost fiindca am contrazis-o pe domnisoara sus numita, foarte ofensata, ca eu nu eram in spatele ei de un minut si nici nu am facut 2 ture de harta. Ea are mereu dreptate. Are un monitor sa se uite si in spate la nume. Ca si cum eu as avea motive sa mint pe server, cum face aceasta mucoasa.

Pare rau de off-topic si ca a trebuit sa afle in sfarsit ce a realizat ea in viata. La prosti nu ai cum sa le explici, decat pe limba lor. :)

Edit : Hai sa analizam si ce a gresit fiecare, ca de injurat stii sa injuri :

Eu : »Nu aveti voie sa jigniti adminii. [ gag / ban ] - Eu nu am primit gag, ciudat, nu ? Doar kick si ban permanent. :)
»Orice fel de insultă adresată unui jucător / admin se va pedepsi cu gag / ban.

Tu : »Atentie, adminii sunt doar niste jucatori cu noi responsabilitati, nu va imaginati ca fiind admini sunteti imuni fata de restul jucatorilor / regulilor!
»Adminii nu au voie sa se certe pe server, aveti probleme le rezolvati pe forum. [ suspend 3 zile ]
»Nu ai voie sa te joci cu adminul, sa dai slay-uri, kick-uri fara motiv. [ suspend / retrogradare / acces scos ]
»Adminul este obligat sa viziteze forumul zilnic. [ suspend / acces scos ] - Am subliniat aceasta regula, deoarece vad ca nu se frecventeaza forumul, mai ales la reclamatii dupa ceea ce a facut.
»Nu mai aveti voie sub nici o forma sa injurati pe server , indiferent de acces. [ scoaterea accesului ]
»Orice fel de insultă adresată unui jucător / admin se va pedepsi cu gag / ban.

Cum facem ?
Eu iau ban permanent pentru limbaj, dar tu nu poti sa respecti ceea ce este mai sus. Dar ea e tarfa de cartier, n-ai csf, ne-am luat grad pe hns in 2k18 si plangem. :)) Patetic.

gazanu
Member
Member

Post by gazanu » Fri Oct 19, 2018 6:43 am

nu ma obosesc decat sa ti zic ca nu mai calci pe server. salut

grizzLY
Member
Member

Post by grizzLY » Fri Oct 19, 2018 5:43 pm

Alte argumente nu ai impotriva mea si stii si tu ca am dreptate in tot ce zic, tarfulita mica. Ultimul meu post aici pana se vine cu ceva impotriva mea ( pe langa ce e sus si mi-am asumat si inca o fac ).

gazanu
Member
Member

Post by gazanu » Sun Oct 21, 2018 1:03 pm

daca te crezi atat de important incat ai impresia ca am citit tot carnatoiul ala de text scris de tine te inseli amarnic. in acelasi timp poti sa crezi ce vrei cat timp nu mai calci pe sv. crede-ma ca thread-ul asta o sa putrezeasca si tu tot n-ai sa ai voie sa calci pe server ^^.
pup de la tarfulita mica

Mr.Sphirit
Administrator
Administrator
Steam ID: hellcs_sphirit
Nick CS: Mr.Sphirit

Post by Mr.Sphirit » Sun Oct 21, 2018 9:32 pm

T/C

Locked

Return to “Admin”