Reclamatie NOTORIUS*^*LDZ # Goblin

Post Reply
fuzy
Member
Member
Steam ID: fuzyprogamer
Nick CS: fuzy

Reclamatie NOTORIUS*^*LDZ # Goblin

Post by fuzy » Tue Sep 11, 2018 10:29 am

Nick in joc: fuzy

Nick-ul adminului pe care-l reclami: NOTORIUS*^*LDZ # Goblin

Data(ziua/ora/minutul-aprox.): 11/09 13:20

Durata banarii (daca este cazul) : permanent

Motivul: Cica am cod

Dovezi: Mi-a dat ban, e a 3 a oara cand imi da ban copilul ala prost, nu tu wargods nu tu nimic, intra pe server, imi da kick, si dupa imi zice dont hack si imi da ban, joc modul asta din 2008, si nu cu prostiile astea de gravity si level mod, faceti ceva cu, copii astia, ca daia e gol serverul , fiecare face ce il taie capu, da ban la orice din absolut orice, unii cauta motive aiurea, gen Alex <3 nu stiu cum , la fel, am varsta lui in experienta cs, si el sta pe scara intr-una ca sa ii dai duck + lama sa iti dea ban? pai ce facem aici, toti copii de 14 ani asteapta cu sufletu la gura sa dea unu lama surf sau orice sa ii dea ban permanent, ca am luat ban de 10 ori intr-o saptamana aiurea, faceti ceva cu adminii astia incapabilii ca o sa ajunga sa joace doar adminii pe server, 0 playeri o sa fie, pentru ca o sa fie toti banatii, stau sa fac reclamatii pe forum la varsta mea, pierd timp aiurea pentru niste adminii incapabili care ei cred ca sunt privilegiati daca au admin, nu responsabili.

Multumesc anticipat!
Sunt cu ochii pe tine fraiere!

Post Reply

Return to “Admin”